ÜRETİCİDEN ARACISIZ SATIŞ
ÜRETİCİDEN ARACISIZ SİPARİŞ ÜRÜNLER
DUALARIM RÜZGARLARDA

We wish health and happiness is the wish to pray. You know and I believe that the owner of the wind particles to reach the

Sağlığın ve mutluluğun için dilek diliyor dua ediyorum. Biliyor ve inanıyorum ki  rüzgârlar tanecikler olarak sahibine ulaştıracak..

Mutfak Önlükleri-Apron
 

 

50'li yılların ince belli kadınları

jAPANESE KİMONO
Site Haritası

Ever-Pretty 2011 modellerini 100 doların altında bir fiyatla piyasaya sürdü.Sıcak yaz günlerine ve gecelerine serinlik ve renk katacak.

Giyim dünyasında önemli bir yer tutunan Ever-Pretty 2011 modelleri ile dikkat çekiyor.   Kanada, Amerika Çin ve İngiltere’de Üretim yapan firma 2011 modellerini 100 doların altında bir fiyatla piyasaya sürdü. Dünyada geniş bir pazara sahip olan Ever-Pretty Türkiye’de de tercih edilen marka haline geldi.100 den fazla marka için üretim yapan Ever-Pretty, “Ever-Pretty” etiketli ürünlerini kendi web sitesi üzerinden alıcısı ile buluşturuyor. Modellerinde Canlı renkler iri desenleri ön plana çıkarırken, şifon ve saten kumaşı ağırlıklı olarak kullanılıyor. Ever-Pretty kıyafetleri Alabildiğine özgür ve rahat tasarımları ile yaz düğünlerin de ve gecelerin de fark yaratacak gibi.

Aynı modelde dört alımlı kadın…

 

 

Yeşili tonun nefes aldıran ferahlığı, şifonun hafifliği ile birleşince ortaya güzel kadın “budur” çıkmış

Ben daha…” Hayır, ben daha…”Siyah ve bordo asillik konusunda hep yarışırlar. Üretici firma sadece bu model de bordoyu seçerek siyahı diskalifiye etmiş

Kimileri kırmızı sever, ya siz?

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2226 kez okundu

Yorumlar

elbise     29/05/2011 17:40

Gerçekten zarif duruyorlar
Misafir - pınar

STOKTAN İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
ÇOK AMAÇLI DEKORATİF RAFLAR
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 16° 5°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.93293.9486
Euro4.84824.8677
Takvim
ÜRETİCİDEN ARACISIZ SATIŞ
UZAKDOĞU YEREL KIYAFETLERİ